pozycjonowanie stron katowice Wydatki firm na pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach internetowych rosną w dużym tempie.


Wg najnowszych badań(FORPS) internet to medium, które najbardziej odpowiada potrzebom ludzi. Jest przez nich darzone największym zaufaniem.

Celem naszej agencji jest przyciągnięcie na wybraną stronę www, osób które rzeczywiście chcą skorzystać z określonych usług lub nabyć produkty. W internetowym gąszczu jest to analityczne, wieloetapowe zadanie.

Jedną z metod jest pozycjonowanie strony w Google. Najprościej mówiąc, podczas pozycjonowania dąży się do posiadania jak najwyższej pozycji strony Klienta w wyszukiwarce po wpisaniu przez internautę określonej frazy (np. strony www Katowice). Z uwagi na ciągłe zmiany w algorytmach Google skuteczne pozycjonowanie stało się zadaniem dla firm dysponujących wieloletnią praktyką.

pozycjonowanie stron sosnowiec

Wystrzegać należy się nielegalnych
i nieetycznych metod pozycjonowania, które mogą sprawić, że nasza strona zostanie dodana na tzw. czarną listę. Witryna staje się wtedy niewidoczna w wyszukiwarce.

Najważniejszym elementem pozycjonowania jest wybór właściwych fraz. Można tego dokonać za pomocą narzędzi typu Planner słów, analizy stron konkurencji i / lub testowych kampanii Google Ads (wcześniej zwanych Adwords), badających zarówno popularność fraz jak i ich konwersję.

Istotna jest również pozycja danej frazy na pierwszej stronie google. Może to być góra, czyli pozycje 1-3, środek lub dół strony. Ma to odwzorowanie w statystykach wejść na stronę Klienta.

W naszej agencji skuteczność i realizacja celów Klienta są na pierwszym miejscu. Osiągamy 100% fraz dolnopółkowych (poniżej 100tys. zindexowanych podstron) i 65% fraz ze średniej i górnej półki (powyżej 1 mln zindexowanych podstron).

Pracujemy dla małych i średnich firm potrzebujących skuteczności oraz stałego doradztwa w Internecie.
Zaufaj nam.


pozycjonowanie stron siemianowice Studio72 znakomicie prowadzi moją firmę w internecie, przez doradztwo, pozycjonowanie i kampanie Adwords.

Autor: R.Baczyk, właścicielka Pracownia Moliere, Siemianowice Śl.


  pozycjonowanie stron katowiceStudio72 to partner z którym warto być, nie tylko ze względu na profesjonalizm.

Autor: dr n med. M. Sierociński, właściciel Klinika Chirurgii Plastycznej, Katowice
Waszym fundamentem jest wiedza, doświadczenie i otwartość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Autor: S. Breczewski, pełnomocnik Zarządu Securitas Polska, Katowice
  Współpraca z wami jest świetna!

Autor: C. Pelak, Dyrektor Marketingu Huta Bankowa, Dąbrowa Górnicza